Do Mladého ze Srubce už řidiči nebudou muset objížďkou

zdroj kraj-jihocesky.cz

ČESKÉ BUDĚJOVICE – V ulici Do Mladého budou dnes ukončeny práce na druhé etapě. Řidiči tak budou moci od zítřka touto ulicí směrem ke kruhovému objezdu nad dálnicí D3 bez problému jezdit. Bez omezení bude průjezdná i křižovatka Ledenická a K Rybníku.

Přesně podle stanoveného harmonogramu pokračují práce v ulici Do Mladého směrem ke kruhovému objezdu nad dálnicí D3. „Ve čtvrtek 20. června budou ukončeny práce na druhé etapě, kdy byla ulice Do Mladého zcela uzavřena a vznikla zde komunikace provizorní. Následující den už budou moci řidiči jezdit ulicí Do Mladého směrem ke kruhovému objezdu nad dálnicí D3 a bez omezení využívat i křižovatku Ledenická-K Rybníku,“ sdělil mluvčí jihočeského krajského úřadu David Hocke.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na sociální síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

V pátek 21. června pak začne třetí etapa, která potrvá deset dnů, tedy do 30. června. „Stavbaři budou pracovat na kanalizaci, přeložkách inženýrských sítí a kompletním dobudování nové komunikace ulice Do Mladého do normových parametrů,“ doplnil Hocke.