Vánoce na Nové radnici lákají na dílničky pro děti i betlémské světlo

Zdroj: ctujm.cz

BRNO – Již třicátý ročník Vánoc na Nové radnici proběhne v pátek 23. prosince, který nabídne divadelní představení a dílničky pro děti, zájemci objeví tajemství nepřístupných sálů a ti, kteří chtějí, mohou přispět do potravinové sbírky.

Letošní zajímavostí budou fotografie z předešlých devětadvaceti ročníků, zbytek programu se ponese v podobném duchu, jako již znáte. Celý den bude k dispozici Sněmovní sál, ve kterém proběhnou kulturní představení, z nichž můžeme vyjmenovat vánoční pohádky, klauniádu, muzikálové vystoupení Městského divadla Brno, zvídaví se dostanou do historických sálů v rámci komentovaných prohlídek a děti, které přinesou vlastnoručně vyrobenou ozdobu v rukodělných dílnách, získají malý dárek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Pořadatelé nezapomněli ani na potřebné. Letos probíhá potravinová sbírka pro osoby v azylových domech či domech na půli cesty. Ty ocení trvanlivé potraviny jako jsou luštěniny, konzervy, paštiky, polévky nebo drogistické zboží. Po odchodu z akce si rodiny mohou vyzvednout betlémské světlo.