Muž se ukájel u restaurace, dle jeho slov si jen upravoval pásek

Ilustrační foto

BRNO – Volající na linku 156 nahlásil muže, který masturbuje u žabovřeské restaurace. Ten vše popřel a řekl, že si jen upravoval pásek u kalhot.

Svědkyně dodala podrobný popis muže, strážníci tak měli lehkou práci a ihned ho našli. Když se k němu blížili, stál k nim zády, měl stažené kalhoty i spodní prádlo ke kolenům a pohyb jeho ruky naznačoval, že se právě ukájí. Jakmile hlídku uviděl, začal si spěšně natahovat oblečení a tvrdil, že si jen upravoval pásek poté, co se vymočil. „Dle svědectví dvou žen se zde pětašedesátiletý muž skutečně ukájel, přivolali jsme proto republikovou policii. Ta vyloučila spáchání trestného činu, případ dořeší správní orgán,“ dodává Markéta Skřivánková, mluvčí městské policie.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.