Byli jste již někdy na festivalu řízků? Koná se v areálu Bukovanského mlýna

Zdroj: Bukovanský mlýn

Lákavá akce nejen pro gurmány se koná předposlední lednový víkend. Bukovanský mlýn, v jehož areálu se unikátní festival řízků pořádá, najdete na vrcholu jihomoravského kopce mezi obcemi Bukovany a Ostrovánky u Kyjova. Tato skvělá, nejen pro chuťové buňky vynikající událost, se každoročně koná již od roku 2016. Nenechte si ji ujít ani letos!

Na své si zde přijdou především milovníci tohoto masitého pokrmu. Ochutnat totiž můžete nejen klasický řízek v trojobalu, ale mnoho dalších. Mimo jiné třeba vídeňský telecí řízek, nebo řízek z klokaní svíčkové v panko strouhance. Nabídka je široká a lákavá, jednotlivé druhy řízků můžete i zkombinovat díky malým ochutnávkovým porcím.

Kromě řízků si pochutnáte i na dalších chutných specialitách. Budete-li si chtít vzít něco s sebou domů, můžete si koupit například vyuzené vepřové klobásky, uzené maso, zabijačkové speciality, škvarkovou pomazánku, nebo paštiku, či sádlo.

Akce se koná 20.-22. ledna 2023. Místo si raději zarezervujte na telefonním čísle +420 518 618 011, nebo na emailu info@bukovansky-mlyn.cz. Chcete-li si nejen pochutnat, ale také se pobavit, nenechte si festival řízků ujít!