Dopravní policisté hledají svědky dvou dopravních nehod

ilustrační foto

BŘECLAV – Dopravní policisté prověřují dopravní nehody v obci Bulhary a v obci Břeclav, ke kterým došlo dne v pondělí 16. ledna.

V pondělí přibližně v 18:31 hodin došlo k dopravní nehodě v obci Bulhary před domem číslo 44. Podle policejního mluvčího Miroslava Měchury došlo za dosud nezjištěných příčin a okolností k pádu staršího cyklisty na vozovku. Cyklista upadl do stavu bezvědomí. Podle prvotních zjištění měl cyklista jet ve směru od obce Lednice na obec Milovice.  Následně místem nehody projíždělo vozidlo, které zde zastavilo. Osádka tohoto vozidla duchapřítomně zahájila resuscitaci zraněného muže. Cyklista byl následně zdravotníky převezen se zraněním do nemocnice v Brně. „V této souvislosti žádají dopravní policisté, aby se jim přihlásili případní svědci, kteří by přispěli k objasnění okolností a příčin pádu staršího muže,“ dodal Měchura.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

V pondělí také došlo přibližně v 14:49 hodin k dopravní nehodě v obci Břeclav na parkovišti Jana Palacha. Doposud nezjištěný řidič nákladního vozidla OPEL VIVARO-B narazil do nákladního vozidla značky FORD FUSION. Podle prvotních informací mělo dojít k dopravní nehodě tím způsobem, že řidič nákladního vozidla OPEL při couvání z parkovacího místa narazil zadní částí svého vozidla do levé zadní části vozidla FORD, které bylo v pohybu mimo parkovací místo.  Řidič vozidla OPEL druhému řidiči odmítnul sepsání záznamu o dopravní nehodě a z místa nehody bez dalšího odjel. „Pokud jste byli svědky této události či disponujete záznamem z palubní kamery, který zachycuje výše uvedené dopravní nehody, ozvěte se, prosím, policistům z dopravního inspektorátu na telefonu 974632260 nebo 602469135, popřípadě můžete využít i policejní tísňové linky 158. Děkujeme Vám za spolupráci,“ doplnil Měchura.