Zhlédněte komedii S láskou Mary v Divadle Bolka Polívky

S láskou Mary. Zdroj: Divadlo Bolka Polívky

Brno – chcete-li se příjemně pobavit, přijďte na plánované představení brněnského Divadla Bolka Polívky. Hořká komedie S láskou Mary od amerického herce, dramatika a scénáristy Paula Elliota pro vás bude jistě tou dobrou volbou!

Děj příběhu se točí okolo čtyř kamarádek z amerického jihu. Největším životním povyražením za posledních třicet let Connie, Leony, Millie a Mary je pravidelná každotýdenní partička bridže. Co se však stane, když jedna z nich zemře? Ve svérázné komedii to děvčata vyřeší po svém. Půjčí si popel zemřelé kamarádky z pohřebního ústavu a zahrají si poslední společnou karetní hru. Když ale zjistí, že jim dotyčná Mary posmrtně posílá pozoruhodný dárek, z poklidného dýchánku se stane nejdivočejší mejdan, který by si kdy dokázaly představit. Díky tomuto večírku si všechny uvědomí, že žít znamená pořádně si život užít, dokud není pozdě…

Komedii S láskou Mary můžete vidět 6. února 2023 v 19.00 v Divadle Bolka Polívky. Nestihnete-li tento termín, další představení jsou naplánována na 6. března a 30. dubna 2023. Divadlo sídlí v budově na Jakubském náměstí 5, Brno. Vstupenky je možné zakoupit na pokladně, nebo na webových stránkách Divadla Bolka Polívky.