VIDEO: Zloděj odnesl z kanceláře v Brně zlato za několik miliónů korun

zdroj: Policie JMK

BRNO-VENKOV – Zatím neznámý pachatel před více než týdnem ukradl zlato za miliony v sídle jedné firmy v obci na Brněnsku, kterou policie neupřesnila. Udělal ale chybu, zachytila ho kamera. Policie žádá veřejnost o ztotožnění muže s  batohem zachyceného na záznamu kamery.

Zatím neznámý zloděj před týdnem ukradl z kanceláře firmy v obci na Brněnsku zlato v hodnotě několika miliónů korun. Buď měl od někoho dobré informace, nebo se dokonale potvrdilo jeho zlodějské tušení. Podle policejního mluvčího Bohumila Maláška se pachatel dostal do budovy po zničení jednoho z oken. U trezoru ho na okamžik zachytila kamera. Klíči nalezenými v budově si zloděj pohodlně otevřel trezor a z něj odcizil slitky drahých kovů v hodnotě několika miliónů korun. „Kriminalisté vyšetřující případ uvítají informace k totožnosti muže, kterého v kanceláři zachytila bezpečnostní kamera. Informace můžete sdělit na tísňovou telefonní linku 158. Policie děkuje za spolupráci,“ doplnil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.