Masopustní průvod v Židlochovicích vám zvedne náladu

Zdroj: Město Židlochovice

Židlochovice – tradiční každoroční Vostatky se blíží! V polovině února se přidejte do masopustního průvodu městem, zajímavý bude i doprovodný program pro všechny návštěvníky.

Masopust začne průvodem v maskách, vycházet se bude od informačního centra. Zde u infocentra zároveň proběhne moravská zabíjačka s ukázkou, ochutnávkou i prodejem zabíjačkových specialit a grilováním selete. Kromě zabíjačkových dobrot zakoupíte i košíkářské zboží, keramiku, levandulové výrobky, či medovinu. Nebude chybět ani občerstvení se svařeným vínem, punčem, pivem, nebo limonádou. To vše se odehraje za doprovodu kapely Dixiland jazz band Kiksylend. Těšte se i na úžasné maškary spolku KANAVA.

Nudit se nebudou ani děti – program židlochovického masopustu myslí i na ty nejmenší.
V sále Komunitního centra se odehraje divadelní pohádka s názvem Co se stalo o masopustu. A po představení až do konce masopustního dne si vaše ratolesti v dílničce osahají a vyzkouší modelaci ovčím rounem.

Židlochovický masopust se koná v sobotu 18. února 2023. Průvod bude zahájen v 9.00, pohádku děti uvidí v 10.30 a maškary spolku KANAVA vás potěší od 14.00. Na dětské představení je vhodné zakoupit si vstupenky v předprodeji na Informačním centru. Přijďte také a užijte se lidovou veselici jak se patří!

Zdroj: Město Židlochovice