Se ženou se rozešel přítel, vzteky rozkopla skleněné dveře a málem vykrvácela

Foto: MPB

BRNO – Svou frustraci z nedávného rozchodu dala najevo cizinka neobvyklým způsobem. Nohou prokopla skleněné dveře tak nešikovně, že si způsobila pětadvaceticentimetrovou tržnou ránu.

U jedné z firem v Kobližné ulici se potloukala čtyřiadvacetiletá Kazaška. Přítomní byli také dva muži, kteří najednou uslyšeli ránu a řinčení skla. Když doběhli na místo, našli ženu s pořezaným a zakrváceným lýtkem. Ihned jí poskytli první pomoc a zavolali strážníky. Ti se dozvěděli, že ženu opustil přítel a ona ze vzteku prokopla nohou skleněnou výplň dveří. Střepy jí však na noze vytvořily šrám v délce dvacet pět centimetrů. Hlídka na něj musela použít dva obvazy. Zároveň také zavolala záchrannou službu. „Sanitka cizinku odvezla do Úrazové nemocnice. Kvůli podezření z trestného činu jsme přivolali republikovou policii, ta ho však vyloučila,“ upřesňuje tiskový mluvčí Jakub Ghanem. Škoda na skleněné tabuli dva čtvereční metry velké a půl centimetru silné nepřesáhne deset tisíc korun, případ proto dořeší úředníci ve správním řízení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.