Senior terorizuje obyvatele řečkovického domu. S pivem v ruce poslouchá jejich rozhovory

Ilustrační foto

BRNO – Konflikt mezi starším obyvatelem řečkovického domu a jeho sousedy vygradoval zavoláním strážníků. Obě znesvářené strany na sobě nenechaly nit suchou.

Osmdesátiletý muž přišel ke svému sousedovi s otázkou „jak dlouho to ještě bude trvat“. Poukazoval na to, že v domácnosti se klepalo maso, což doléhalo až k jeho bytu. To bylo pro něj ale poslední kapkou a na seniora se obořil, aby zalezl zpátky do své díry. Hlídce, kterou přivolal, vypověděl, že takové neshody se táhnou už delší dobu. Osmdesátník prý neustále okřikuje jeho manželku, když se na chodbě loučí se svým bratrem. Strážníci oslovili i další sousedku, aby zjistila, jestli má problémy jen jedna rodina. Žena vypověděla, že mu vadí chůze dětí po schodech,  rozhovory dospělých lidí a domluva s pošťačkou. Aby měl o všem přehled, nechává si otevřené dveře, sedí na botníku s pivem a čeká na příležitost, aby mohl sousedům znepříjemnit život.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Obyvatelka také dodala, že soused terorizuje celý dům a několikrát měla chuť obrátit se na městskou policii. Podezřelý tvrdil, že nic z toho není pravda a že mu i kamarádi říkali, ať si udělá pořádek,“ informuje tiskový mluvčí Jakub Ghanem. Celou situaci se bude snažit vyřešit správní orán.