VIDEO: Boural v Kyjově dvakrát během pár minut. Policie hledá svědky

foto: Policie JMK

HODONÍN – Od úterních dopoledních hodin se hodonínští dopravní policisté zabývají nebezpečnou jízdou bílého vozu značky Volkswagen Tuareg, jehož řidič během několika minut způsobil rovnou dva karamboly.

Řidič bílého vozu značky Volkswagen Tuareg ve Strážovské ulici v Kyjově nečekaně přejel do protisměru, kde se zrcátkem střetl s protijedoucí modrou dodávkou. Na místě srážky ale nezodpovědný šofér nezastavil a pokračoval v riskantní jízdě ve směru na Brno. Druhá nehoda  na sebe nenechala dlouho čekat. Po několika minutách totiž řidič v levotočivé zatáčce poblíž Strážovic opět vjel do protisměru, přejel pole a po sražení dopravní značky skončil mimo vozovku. Policejní hlídka u havarovaného automobilu nalezla značně opilého devětačtyřicetiletého muže. Dechová zkouška u něj prokázala hodnotu kolem 3 promile alkoholu v dechu. V poničeném vozidle navíc hlídka objevila i rozpitou láhev vodky. Policisté se nyní obrací na veřejnost se žádostí o pomoc. „Jestliže jste byli svědky nebezpečné jízdy bílého automobilu značky Volkswagen Tuareg, případně jste byli jeho jízdou ohroženi, volejte tísňovou linku 158. Dopravní policisté velmi uvítají i kamerové záznamy z palubních kamer, a to i bezprostředně po druhé dopravní nehodě. Věc je v současné době prošetřována pro podezření ze spáchání trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky,“ vysvětlil policejní mluvčí Petr Vala.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.