Muž brutálně zbil cizince v tramvaji, cestující jen přihlíželi

Foto: MPB

BRNO – Brutální napadení cestujícího se událo v tramvaji linky číslo 3 směřující do Komína. Dva pasažéři se nepohodli, až jeden druhého zkopal. Ostatní lidé jen přihlíželi.

Na Staré osadě nastoupili do tramvaje dva muži a vyvolali spolu slovní spor. Během jízdy na sebe křičeli, až dvaatřicetiletý mladík udeřil o rok staršího cizince pěstí do obličeje. Poté, co je řidič okřikl, se uklidnili, jakmile ale tramvaj přijela do zastávky Mozolky, mladší muž začal staršího tlouct a kopat do horní části těla. Nakonec ze spoje vystoupil.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Čtyři desítky cestujících konfliktu přihlíželi, ale nikdo nezasáhl. Podlaha vozu byla celá potřísněná krví. Hlídka našla napadeného muže a zavolala mu sanitku. Další strážníci v okolí pátrali po podezřelém a díky dobrému popisu řidiče ho za několik minut našli ve Stránského ulici. Nyní je podezřelý z trestného činu. „Cizince záchranáři ošetřili a odvezli sanitkou do nemocnice na chirurgii,“ dodává tiskový mluvčí Jakub Ghanem.