Pátrání po zloději v Brně: Odnesl mobily za půl milionu

Foto: Policie JMK

BRNO – Brněnští policisté pátrají po muži, který z obchodu odcizil osmnáct mobilních telefonů v hodnotě téměř půl milionu korun.

Brněnští policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po muži, který má mít na svědomí krádež mobilních telefonů. Hbitý zloděj si začátkem února v dopoledních hodinách z prodejny v centru města odnesl hned 18 přístrojů v hodnotě bezmála půl milionu korun. Dosud neznámý muž v obchodě nepozorovaně vniknul do zadních prostor, kde je zboží uskladněno. Telefony si naskládal do batohu i pod bundu, přičemž ho zachytila bezpečnostní kamera. Z obchodu pak beze stopy zmizel. K muži na záběrech policisté prozatím nemají bližší informace, a proto se obrací na veřejnost. „Jakékoliv poznatky, které by mohly pomoci k ustanovení podezřelého, prosím, neprodleně sdělte přes tísňovou linku 158. Policie ČR děkuje za spolupráci,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.