Policie hledá svědky střetu osobního a nákladního auta na I/50 poblíž obce Marefy

ilustrační foto

VYŠKOV – Policie hledá svědky dopravní nehody, která se stala v úterý 7. března v 5:47 hodin na frekventované silnici I/50 poblíž obce Marefy. Řidič osobního auta nebezpečně předjížděl tam, kde neměl.

V úterý ráno došlo na silnici I/50 poblíž obce Marefy k dopravní nehodě osobního a nákladního automobilu. Dosud neznámý řidič s pravděpodobně tmavým osobním vozidlem jedoucí ve směru od Bučovic na Brno měl v místě, kde je to zakázáno, předjíždět vozidla a ohrozit protijedoucí náklaďák polské státní poznávací značky s návěsem. Obě vozidla se střetla, ale neznámý řidič nezastavil a pokračoval v jízdě. „Vyškovským dopravním policistům při šetření nehody pomohly zejména záznamy z palubních kamer vozidel, která jela ve směru na Brno jako neznámý řidič. Volat můžete na telefon 735781738 nebo linku 158. Děkujeme za spolupráci,“ uvedla policejní mluvčí Alice Musilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.