Vykradli recepci a sehráli scénku o bolavém zubu. Policie pátrá po zlodějích na záznamu

zdroj: Policie JMK

BRNO – Koncem února odpoledne se podařilo páru zlodějů vloupat do stomatologické ordinace v brněnských Bohunicích. Větší krádež jim zřejmě překazil pozdější odchod zdravotní sestry z ordinace.

Při vloupání do stomatologické ordinace v brněnských Bohunicích koncem února pár zlodějů asi nepočítal s tím, že v ambulanci občas někdo zůstává po skončení ordinační doby do odpoledne. Mladému muži s ženou se podařilo pomoci přineseného nástroje otevřít dveře k ordinacím od schodiště a začali prohledávat vnitřní prostory. Když se potkali se zdravotní sestrou, sehrála neznámá žena pohotově scénku o tom, jak ji bolí zub a že potřebuje udělat rentgen. Sestra oba vyvedla ven a odkázala je na zubní pohotovost. Nečekaná návštěva jí však přišla velmi podezřelá, takže raději rychle překontrolovala věci a zjistila, že z recepce zmizeli dva mobilní telefony a hotovost několik set korun. To však už byl povedený pár pryč. Krádež proto nahlásila na policii. „Přivolaným policistům se následně podařil zajistit kamerový záznam, na kterém je muž se ženou zachycený při pohybu ve společných prostorách objektu při otevírání dveří. Policisté stále však neví, o koho se konkrétně jedná. Pokud tedy pár na záznamu poznáváte, volejte na linku 158, můžete tím pomoci k objasnění případu,“ požádal policejní mluvčí David Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.