Na garáži v Blansku řádil sprejer. Policisté hledají tři svědky

ilustrační foto

BLANSKO – Blanenským policistům by mohli poskytnout důležité informace tři mladíci, kteří se v době vytvoření nápisů pohybovali u garáží v ulici Pod Javory v Blansku.

Blanenští policisté pátrají po autorech nápisů na garážích v ulici Pod Javory v Blansku. Na zdi zatím neznámý pachatel vytvořil v poslední únorový den červenou barvou dva nápisy na ploše 2 krát 1 metr. Z balkónu bytu ve stejné ulici zaznamenal oznamovatel na mobilní telefon pohyb trojice mladíků, kteří se v době vytvoření nápisů na místě pohybovali. Následně pak zamířili směrem k fotbalovému hřišti a do blízké chatové oblasti. Přivolaná policejní hlídka lokalitu propátrala, na skupinku chlapců ale nenarazila. „Mladíci by mohli vyšetřujícím policistům poskytnout důležité skutečnosti pro vyřešení případu. Informace k totožnosti mladíků můžete sdělit přímo blanenským policistům na telefon 974631396 nebo na tísňovou linku 158. Policie děkuje za spolupráci,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.