Osvětová kampaň Dny dětské onkologie probíhá i ve Hvězdárně a planetáriu Brno

Dny dětské onkologie

Brno – osvětová kampaň Dny dětské onkologie má za cíl přiblížit veřejnosti problematiku dětské onkologie, seznámit ji s moderními léčebnými postupy i s úspěšností léčby. Mezinárodní den dětské onkologie pravidelně připadá na 15. února. Od toho data probíhá celorepubliková osvětová kampaň, jejíž symbolem je zlatá stužka. Letos se již pošesté připojí město Brno se svým programem ve Hvězdárně a planetáriu. Podpořte i vy děti a dospívající v léčbě, či vzpomeňte na ty, kteří onemocnění bohužel podlehli.

Ale nebojte, smutnit nebudete. Pro rodiny a jejich děti bude v zázemí Hvězdárny připraven celodenní bohatý program. V digitáriu zhlédnete představení za symbolické vstupné 50 Kč, v malém planetáriu na vás čeká divadelní představení. Chybět nebudou výstavy, výtvarná dílna, dětská jóga, malování na obličej, fotokoutek, masáže a spoustu dalších aktivit.

Podrobný program v digitáriu:
10.00   Se zvířátky o vesmíru
11.00   3-2-1 START!
12.00   Astronaut
13.00   Kouzelný útes Kaluoka´hina
14.00   Se zvířátky o vesmíru
15.00   3-2-1 START!
16.00   Příběh nekonečných poutníků: Voyager
17.00   Hvězdný cirkus

Přijďte se podívat, akce se bude konat v sobotu 1. dubna 2023 ve Hvězdárně a planetáriu na Kraví hoře a to od 10.00 do 18.00. Předprodej vstupenek na představení do digitária probíhá na stránkách hvězdárny, další informace ke kampani naleznete na webových stránkách Dny dětské onkologie.