Policisté pátrají po dvou pohřešovaných dívkách. Odešly z domu

BŘECLAV – Břeclavští policisté pátrají po dvou dívkách, které pohřešují jejich rodiče. Pohybovat se mohou kdekoli po území celé republiky.

Pohřešovaná třináctiletá dívka Alena Cabalová odešla v pondělí ráno z domova stejně jako její patnáctiletá kamarádka Karolína Suchánková. Do školy však již nedorazily. Dívky pohřešují jejich rodiče, kteří zmizení nahlásili policistům v odpoledních hodinách poté, co přišli domů ze zaměstnání. Podle zjištění kriminalistů by dvojice neměla být v ohrožení života, pohybovat se však mohou kdekoli po území celé ČR. Podle policejního mluvčího Davida Chaloupky nasvědčují některé náznaky i tomu, že se dívky na dobrodružnou výpravu mohly dopředu připravovat. Oproti fotografiím zveřejněným v pátrací evidenci mohou mít dívky nyní tmavou barvu vlasů. „Případné informace k pohybu pohřešovaných dívek můžete sdělit na tísňovou policejní linku 158. Děkujeme za spolupráci,“ dodal Chaloupka. Pokud jsou výše uvedené odkazy nefunkční, důvody pátrání pominuly.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.