Cirkus, jaký svět neviděl: Představení v Hodoníně se neuskutečnilo, byl to podvod

ilustrační foto: pixabay.com

HODONÍN –  Velký cirkusový podvod řeší policie a zjišťuje rozsah způsobené škody. Policie hledá poškozené zákazníky, kteří si koupili vstupenky na Cirkus, jaký svět neviděl.

Během posledního víkendu mělo v Hodoníně proběhnout cirkusové představení pod názvem Cirkus, jaký svět neviděl. Mělo jít o artistické show umělců přestrojených za postavy z animovaných pohádek, například Ledové království, Máša a medvěd Mickey Mouse a podobně. Místem měla být tradičně plocha na okraji sídliště Jihovýchod v ulici Legionářů. Nechyběly barevné plakáty a stánek u místní radnice, kde se předem na cirkus prodávaly vstupenky. Lidé si je zakoupili a těšili se spolu s dětmi na představení. Jak uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník, představení se však neuskutečnilo a je zřejmé, že se prodejce vstupenek dopustil podvodného jednání a kupující napálil. Cirkus Mascotte nepřijel, a o jeho názvu nikdy neslyšeli ani zástupci bývalé cirkusové asociace. Případem se nyní zabývají hodonínští policisté, zjišťují rozsah způsobené škody, a podle těchto informací budou případ řešit buď jako přestupkové jednání nebo při vyšší způsobené škodě jako trestný čin. „K tomu by však potřebovali, aby se ozvali všichni, kdo byli tímto prodejem poškozeni a koupili bezcenné vstupenky. Přijít můžete osobně na policejní oddělení v Hodoníně nebo volat na telefon 974633470,“ dodal Zámečník.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.