Mladíci kopali do auta, pak si vzali na paškál seniora

Ilustrační foto

BRNO – Hned několika přestupků se dopustili tři mladíci, kteří na severu Brna kopali do zaparkovaného auta a poté jeden z nich ublížil i procházejícímu seniorovi.

Svědek nahlásil na tísňovou linku tři muže, kteří pěstí bouchají do auta a když spatřili procházet staršího muže, jeden z nich do něho kopl. Strážníci městského operačního střediska vyslali na místo nejbližší hlídku. Po jejím příjezdu se jeden z podezřelých dal na útěk, v čemž mu strážníci zabránili a spoutali ho. Mladíci se přiznali, že kopali do auta a vysvětlili, že to bylo ze vzteku na známého. Nejmladší z nich byl pod vlivem alkoholu, což byla nejspíš příčina toho, jak se choval k seniorovi. „Auto naštěstí nebylo poškozeno, což potvrdil jeho vlastník. Podnapilý muž je nyní podezřelý z několika přestupků, které dořeší správní orgán,“ uzavírá tisková mluvčí Jana Pokorná.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.