Mladíkovi nechtěli nalít alkohol, všechny sprostě pourážel a napadl zdravotníka

Ilustrační foto

BRNO – Smolný den měl mladý Brňan, kterému nechtěl personál podniku nalít další alkohol, jelikož už byl značně pod obraz. Muž se ohradil vulgaritami a nadávkami, když skončil na záchytce, pokusil se napadnout zdravotníka.

V historickém centru Brna našla v nočních hodinách hlídka ležet na zemi bezvládného muže. Když k němu přišla blíž, zjistila, že je pod vlivem alkoholu a bylo tedy jasné, že domluva s ním nebude jednoduchá. Od obsluhy přilehlé provozovny se dozvěděla, že mladík přišel již opilý a dožadoval se dalšího alkoholu, který mu nedopřáli. Opilec se lahodného moku dožadoval hrubým chováním a urážkami jak personálu, tak zákazníků.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Mladík strážníkům řekl, že si nic nepamatuje. Byl převezen na záchytnou stanici, kde se pokusil napadnout zaměstnance, čemuž muži zákona zabránili. „Noc strávil na protialkoholní stanici, své chování bude muset vysvětlovat správnímu orgánu,“ dodává tisková mluvčí Jana Pokorná.