Řidiči pozor, ve Veselí staví nový kruhový objezd. Kvůli stavbě nepřejedete přes trať

Foto: Veselí n. M.

HODONÍN – Již třetí nová okružní křižovatka vzniká na sídlišti Hutník ve Veselí nad Moravou. Řidiči projíždějící v okolí stavby musí počítat od 11. dubna s dopravním omezením.

Část silnice u přejezdu železniční trati Veselí nad Moravou – Velká nad Veličkou je uzavřená. „Chtěli bychom upozornit všechny občany, že vzhledem k dokončení probíhajících stavebních prací bude od 11. dubna část komunikace uzavřena, a to na dobu asi šesti týdnů. Uzavírkou dojde ke znemožnění průjezdu vozidel ze sídliště Hutník přes železniční přejezd železniční tratě do ulice Na Drahách. Stavbou bude umožněno projít pěšky,“ informovala mluvčí města Veselí nad Moravou Simona Dufková. Budování okružní křižovatky je hlavní částí třetí etapy městského investičního projektu s názvem RD Hutník, který zajišťuje kompletní dopravní a technické infrastrukturu pro výstavbu rodinných domů právě v lokalitě za sídlištěm Hutník.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.