Nenechte si ujít lákavý Pivní festival v Brně

Brno – na náměstí Svobody bude v polovině dubna veselo! Chystají se totiž Pivní slavnosti. Na akci se představí okolo 20 pivovarů z celé České republiky. Nouze nebude ani o regionální produkty, či stánky s chutným občerstvením. Těšte se i na kulturní program, na své si zde přijde určitě každý.

Nabídka pivovarů s lahodnými pivy vás jistě potěší. Účast přislíbily tyto pivovary: Hradecký Klenot, Pivovar Stern, Pivovar Malý Janek z Jinec, Líšeňský pivovar, Pivovar Maxmilian, Jehnické pivo, Pivovar Raven, Pivovar Theodor, MadCat, Pivovar KOS, BERHET, Rojc, Pivovar Doubravník, Minipivovar Dráteník, Pivovar Moravia, Lucky Bastard, Pivovar Pivečka, EFI Pivovar a Pivovar Louka.

Těšte se i na rozličné pochutiny a dobroty sladké i slané. Lákadlem budou třeba čerstvé langoše, burgery na různé způsoby, tradiční belgické hranolky, nakládané sýry, valašské frgály, preclíky, nebo dokonce křupaví červíci. Na pití si budete moci vybrat nejen pivo, ale i víno, drinky a výbornou kávu.

Na Pivních slavnostech samozřejmě nebude chybět ani pořádná zábava a legrace. V jednom ze stánků budou přichystány pivní kvízy. A jak jinak, než o ceny! Nenechte si ujít ani hudební program, jež se odehraje ve čtvrtek, v pátek a v sobotu od 17.30 do 19.30.

Pivní festival Brno se koná 18.-22. dubna 2023, prodejní stánky budou otevřeny každý den od 11 do 22 hodin. Přijďte a načerpejte inspiraci chutí a zážitků!