Policie hledá neznámé účastníky noční potyčky. Napadený muž skončil v nemocnici

Foto: Policie JMK

BRNO – Od konce ledna se brněnští policisté zabývají nočním napadením, které se odehrálo v centru jihomoravské metropole, a ke kterému došlo krátce po půlnoci na Masarykově ulici poblíž hlavního nádraží.

Noční potyčku mezi dvěma skupinkami mladíků na Masarykově ulici poblíž hlavního nádraží odstartovalo napomenutí hlučících osob. Nečekaná reakce ale na sebe nenechala dlouho čekat. Pěší zóna se na několik minut rázem proměnila v zápasnický ring. Na konci potyčky zůstal na zemi ležet jeden její účastník, který nakonec musel s vážnějším zraněním vyhledat lékařské ošetření v nemocnici. V souvislosti s případem policisté získali fotografie neznámých účastníků strkanice, kteří před jejich příjezdem z místa pohotově zmizeli. „Jestliže osoby poznáváte, volejte tísňovou linku 158, popřípadě se můžete obrátit i na jakoukoliv služebnu policie,“ požádal policejní mluvčí Petr Vala.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.