Tragická srážka osobního auta s autobusem u Bučovic: Řidič auta je mrtvý

Foto: HZS JMK

VYŠKOV – V úterý po třetí hodině odpoledne v obci Bučovice-Vícemilice se na silnici I/50 stala tragická dopravní nehoda autobusu a osobního auta. Na místě nastaly dopravní komplikace, silnice byla zcela uzavřena několik hodin.

V úterý po třetí hodině odpoledne záchranáři zasahovali u střetu autobusu a osobního vozu v obci Vícemilice na Bučovicku. Hasiči na místě vyprostili jednoho člověka z osobního auta a předali ho záchranářům. Operační středisko záchranářů vyslalo dva lékařské týmy, dvě záchranářské posádky, velkokapacitní sanitku a inspektora provozu. Vrtulník na místo vyslán být nemohl, protože byl ve vzletu u jiné události. „Při nehodě zemřel v osobním voze jeden člověk ještě před naším příjezdem, už jsme mu bohužel nemohli pomoci. Ošetřili jsme dva těžce zraněné pacienty taktéž z osobního vozu a poté jsme je převezli k další péči na urgentní příjmy obou brněnských fakultních nemocnic,“ popsala zásah Michaela Bothová. Hasiči provedli protipožární opatření a zasypali provozní kapaliny.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Foto: HZS JMK
Foto: fb, Martin Verner