V Břeclavi došlo ke zranění chodce: Pomozte policii objasnit okolnosti nehody

ilustrační foto

BŘECLAV – Břeclavští dopravní policisté prověřují událost v silničním provozu, ke které došlo v pátek 28. dubna přibližně v 9:15 hodin v Břeclavi v ulici Nádražní poblíž Restaurace Pizzerie Iriss.

V uvedenou dobu místem projížděl řidič osobního motorového vozidla tovární značky Opel Crossland s přívěsným vozíkem, který jel ve směru od ulice ČSA v Poštorné ke křižovatce s ulicí Nádražní. Podle vyjádření řidiče osobního motorového vozidla mělo dojít k pádu chodce na pozemní komunikaci a ke střetu vozidla s chodcem nemělo dojít. Policisté prověřují, zda šlo o dopravní nehodu nebo ne. „Pokud jste daným místem procházeli či projížděli a můžete nám poskytnout informace důležité k objasnění příčin poranění chodce, ozvěte se nám, prosím, na níže uvedených kontaktech. Policisté také uvítají záznamy z palubních kamer vozidel, které zachycují výše popsanou událost. Ozvat se můžete policistům z dopravního inspektorátu na tel. 974632260 nebo 602469135, popřípadě můžete využít i policejní tísňové linky 158,“ požádal policejní mluvčí Miroslav Měchura. Policie děkuje za spolupráci.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.