VIDEO: Po nárazu do sloupu v Brně začalo auto hořet, osádku oživovali strážníci a hasiči

Foto: HZS JMK

BRNO – Všechny složky záchranného systému i brněnští strážníci zasahovali v pátek před šestou hodinou večer u vážné dopravní nehody v Královopolské ulici v Žabovřeskách.

Pěší hlídka městské polici v Královopolské ulici uslyšela silný náraz. Rozběhli se směrem k zastávce Přívrat, odkud se k nim zvuk donesl. Uviděli hořící auto havarované do sloupu trolejového vedení. Okolo stojící lidé právě vytahovali dva muže v bezvědomí, z nichž jeden nedýchal. Hlídka městské policie ho proto okamžitě začala resuscitovat. V srdeční masáži ji po příjezdu vystřídali hasiči a záchranáři. Pohotová pracovnice čerpací stanice přinesla hasicí přístroj a strážníci před příjezdem hasičů mírnili požár v motorové části automobilu. Tři další hlídky městské policie usměrňovaly dopravu. Provoz v Královopolské ulici byl omezený, městská hromadná doprava projížděla kyvadlově.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.