Policie hledá svědky dopravní nehody, ke které došlo v Břeclavi

ilustrační foto

BŘECLAV – Dopravní policisté šetří nehodu osobního auta a cyklistky, ke které došlo ve středu 3. května v 14:40 hodin na třídě 1. máje v Břeclavi.

Policisté šetří okolnosti dopravní nehody, která se stala ve středu 3. května před třetí hodinou na třídě 1. máje v Břeclavi. Při  této dopravní nehodě se střetlo vozidlo Škoda Fabia, které jelo z centra Břeclavi směr Poštorná, a cyklistka, která odbočovala z ulice třída 1. máje do ulice Julia Fučíka. „Pokud jste daným místem procházeli či projížděli a můžete tak poskytnout informace, které nám pomohou objasnit okolnosti výše popsané dopravní nehody, ozvěte se, prosím, na níže uvedených kontaktech,“ požádal policejní mluvčí Miroslav Měchura. Dopravní policisté také uvítají záznamy z palubních kamer vozidel, které zachycují výše popsanou nehodu. Ozvat se můžete policistům z dopravního inspektorátu na telefon 974632260 nebo 602469135, popřípadě můžete využít i policejní tísňové linky 158. Policie děkuje za spolupráci.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.