Rodinným odpolednem v Nemocnici Znojmo odstartují oslavy padesátého výročí

Zdroj: Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace

Znojmo – přijďte strávit rodinné „zábavné“ odpoledne pro zdraví přímo do areálu nemocniční zahrady. Letošním rodinným odpolednem nemocnice ve Znojmě odstartuje oslavy svého padesátého výročí, tedy 50 let od dostavby Nové nemocnice. Oslavte to také!

Záštitu nad akcí převzal předseda České Unie Sportu Znojmo Zdeněk Kolesa, proto se zde v rámci programu představí různé sportovní kluby ze Znojemska. Společně s vašimi ratolestmi si vyzkoušíte známé i neznámé sportovní aktivity. V rámci zdravovědné edukace poznají děti anatomii lidského těla, naučí se ošetřovat drobné úrazy, ale také resuscitovat. Vy si budete moci nechat orientačně zjistit krevní skupinu, změřit tlak a puls a jiné. O zábavu se postará Kejklíř Jonáš se svou balónkovou dílnou a kejklířským vystoupením. Oblíbený stánek pro nejmenší bude mít připravena i Všeobecná zdravotní pojišťovna a Jihomoravské muzeum Znojmo. Samozřejmostí bude možnost zakoupení drobného občerstvení.

Nenechte si akci ujít! Rodinné „zábavné“ odpoledne pro zdraví se koná ve čtvrtek 25. května 2023 od 15.00 do 19.00 v již zmíněné zahradě Nemocnice Znojmo na adrese MUDr. Jana Janského 11. Vstup je volný.