V bytovém domě v obci Podivín na Břeclavsku našli usmrcenou seniorku

ilustrační foto

BŘECLAV – Kriminalisté zasahují od neděle ráno u podezřelého úmrtí seniorky v bytovém domě v Podivíně na Břeclavsku. V bytě našli usmrcenou seniorku.

Policie vyšetřuje okolnosti násilného trestného činu, který se stal v bytovém domě v obci Podivín na Břeclavsku. Našli v něm starší ženu bez známek života. Případ si s podezřením na cizí zavinění převzali krajští kriminalisté. Byla nařízena soudní pitva. „Jakmile to okolnosti dovolí, sdělíme podrobnější informace,“ uvedli policisté na twitteru. Podle některých svědků měl starší muž zabít starší ženu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Vyšetřovatel ve věci zahájil úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda. Ta se stala v sobotu večer mezi rodinnými příslušníky v bytě. „V současné době je podezřelý senior umístěn v uzavřeném specializovaném zdravotnickém zařízení. Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu bude kriminalistky zajímat, zda byl muž při činu příčetný,“ doplnili policisté na twitteru v pondělí.