Ženu zmlátil její přítel, útočiště našla v taxíku

Ilustrační foto

BRNO – Dvacetiletou ženu nejspíš zachránil řidič taxíku, který ji odvezl pryč od místa, kde ji napadl její přítel. Mladá slečna skončila v péči zdravotníků.

V brzkých ranních hodinách kontaktoval městskou policie řidič taxi služby, který přímo na služebnu revíru přivezl mladou ženu. Tam vypověděl, že ze svého vozidla pozoroval dvojici, která se hádala. Následně k němu přiběhla žena a nasedla, poté si postěžovala, že utekla před svým přítelem, který ji napadl. Agresor se k vozu rozběhl, řidič na nic nečekal a ujel. Slečna byla silně rozrušená, na obličeji měla krvácející ránu, krví bylo potřísněné i její oblečení a stěžovala si na bolesti hlavy a závratě. „Přivolali jsme sanitku, po ošetření záchranáři ženu odvezli do nemocnice. Po konzultaci s republikovými kolegy jsme případ předali správnímu orgánu,“ dodává mluvčí brněnské městské policie Jana Pokorná.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.