Opilá řidička bez řidičáku najela u Templštejna do dětí. Naštěstí byly jen lehce zraněné

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

ZNOJMO -V sobotu po páté hodině odpoledne se stala dopravní nehoda osobního auta s chodci u Jamolic na Znojemsku. Auto najelo do skupiny čtyř dětí a lehce je zranilo. Děti naštěstí vyvázly bez vážnějších zranění.

V sobotu odpoledne se stala nehoda na úzké cestě u hradu Templštejn. Řidička najela do skupiny čtyř dětí nedaleko zříceniny hradu Templštejn, který se nachází asi tři kilometry od centra obce Jamolice u Moravského Krumlova. „Žena neměla doklady, které by ji opravňovaly řídit, nadýchala 1,6 promile.“ sdělil policejní mluvčí Pavel Šváb. „Záchranáři se na místě postarali o lehce zraněné děti a převezli je do dětské nemocnice v Brně. V péči jsme měli i ženu, která řídila auto. Tu jsme s lehkými zraněními předali do nemocnice v Ivančicích,“ popsala mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Hasiči zajistili místo nehody a po jejím vyšetření vytáhli auto, které sjelo ze svahu, zpět na komunikaci.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.