Na D2 u Břeclavi směr Bratislava skončil kamion mimo silnici. Jednoho zraněného vyprošťovali hasiči

Foto: HZS JMK

BŘECLAV – Ve středu před před půl osmou ráno se na 47. kilometru dálnice D2 ve směru na Břeclav stala vážná nehoda kamionu, který skončil na boku mimo silnici v příkopu. Hasiči museli jednoho zraněného člověka vyprostit. Na místě přistával také vrtulník.

Na 47. kilometru dálnice D2 ve směru na Břeclav skončil ve středu ráno kamion na boku mimo komunikaci, kde pobořil dálniční plot. Na místě přistával vrtulník letecké záchranné služby, hasiči na místo vyslali šest zásahových vozidel. V kabině byl zaklíněný jeden ze dvou členů posádky. „Vyprostili jsme z kabiny kamionu jednoho zraněného a následně ho předali záchranářům,“ uvedli hasiči na své stránce. Na kamionu pak provedli protipožární opatření. Dálnice byla průjezdná jedním pruhem. „Naše práce na místě zásahu končí, jednotky se vrací na základny,“ napsali hasiči na twitteru po 9. hodině.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.