Policie hledá svědky k objasnění dopravní nehody auta a chodce na Vyškovsku

Foto: Policie JMK

VYŠKOV –  Vyškovští dopravní policisté hledají svědky dopravní nehody osobního auta a chodce, která se stala ve čtvrtek 25. května asi v půl sedmé ráno mezi Vyškovem a Lhotou.

Ve čtvrtek 25. května asi v půl sedmé ráno došlo mezi Vyškovem a Lhotou k dopravní nehodě osobního auta a chodce. Neznámý řidič jedoucí směrem na Lhotu do táhlého kopce najel z nezjištěných příčin do protisměru, kde ohrozil chodce. Ten, aby zabránil střetu s neznámým vozidlem, naskočil na svůj vůz Peugeot 307 černé barvy, který v protisměru odstavil pro poruchu. I tak mu mělo vozidlo údajně červené barvy zasáhnout nohu. Zraněného chodce záchranáři odvezli s předběžně lehkým zraněním do vyškovské nemocnice. „Pokud byste mohli napomoci  objasnění této nehody, informace přijmeme na tísňové lince 158 nebo na telefonu 735781738,“ požádala policejní mluvčí Alice Musilová. Policie děkuje za spolupráci.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.