Ruský řidič kamionu nacouval do zídky a zablokoval cestu

Foto: MPB

BRNO – V pondělí v podvečerních hodinách vyjížděla hlídka městské policie k nehodě, kdy řidič kamionu zůstal zaklíněný nad zídkou, díky čemuž zablokoval celou silnici. Strážníci přivolali republikovou policii a usměrňovali dopravu.

Poblíž zastávky městské hromadné dopravy v brněnských Vinohradech řidič kamionu při couvání přejel přívěsem přes zídku a tažnou částí nákladního vozidla nad ní zůstal zaklíněný. „Na místě jsme zjistili, že obvodová zídka je poškozená a dlažba odtržená. Tahač byl opřený o zídku a zadní část velkého nákladního auta zasahovala do cesty takovým způsobem, že byla neprůjezdná,“ informuje tisková mluvčí Jana Pokorná. Protože šedesátiletý rusky hovořící řidič kamionu způsobil škodu na majetku třetí osobě, přivolali strážníci v souladu se silničním zákonem republikovou policii a do jejího příjezdu usměrňovali na místě provoz.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.