Veteranfest s historickými vozidly již brzy v parku zámku Slavkov – Austerlitz

Veteranfest Slavkov

Slavkov u Brna – zamiřte poslední červnovou sobotu na unikátní akci Veteranfest Slavkov. V zámeckém areálu a parku se uskuteční největší český sraz milovníků a majitelů auto-moto veteránů pod širým nebem.

Těšte se na téměř tisícovku historických vozidel, motorek, traktorů i bicyklů. Sedmičlenná odborná porota bude letos hodnotit auta a motorky hned v šesti kategoriích rozdělených podle roku i typu výroby. Nejmladší vystavované vozidlo, nebo jiný dopravní prostředek přitom může být do roku 1989. Do Slavkova se ale sjíždí i unikátní vozy pamatující dobu První republiky.

Součástí setkání bude také rozsáhlá burza náhradních dílů a starožitností. V impozantním prostředí zámeckého parku ve Slavkově u Brna nebude chybět ani dobová atmosféra – park zkrášlí prvorepublikové dámy a mezi auty se bude tančit swing. Patronkou letošního setkání se opět stala Alena Antalová, hvězda televizního seriálu Četnické humoresky, máte se určitě na co těšit!

Jedinečná událost se koná 24. června od 8.00 do 16.00. Předprodej vstupenek a další důležité informace k akci naleznete na webových stránkách Veteranfest Slavkov. Přijďte, jste srdečně zváni!