O prázdninách nebudou jezdit tramvaje přes náměstí Svobody v Brně

ilustrační foto: DPMB

BRNO – Z důvodu rekonstrukce dlažby a tramvajových kolejí bude od soboty 1. července do neděle 3. září 2023 přerušen provoz tramvají v ulici Masarykově v Brně.

Během prázdninové výluky pojede tramvajová linka 4 v úseku Hlavní nádraží – Komenského náměstí obousměrným odklonem ulicí Husovou. Vynechá tak zastávky Zelný trh, Náměstí Svobody a Česká. Na odklonové trase zastaví na zastávkách Nové sady a Šilingrovo náměstí. Tramvajová linka 9 pojede v úseku Hlavní nádraží – Moravské náměstí obousměrným odklonem ulicí Rooseveltovou. Vynechá tak zastávky Zelný trh, Náměstí Svobody a Česká. Na odklonové trase zastaví na zastávce Malinovského náměstí. Zastávka Hlavní nádraží bude přeložena k nástupištím 5/6 pod hotelem Grand. Zastávka Zelný trh bude po dobu výluky zcela bez obsluhy, zastávka Náměstí Svobody bude v nepracovních dnech obsluhována historickou tramvajovou linkou H4.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.