Chystáte se do Kyjova na Slovácký rok? Dejte pozor na změny dopravy v ulicích města

Foto: Slovácký rok

HODONÍN – Po dobu konání Slováckého roku od čtvrtka 10. srpna 20:30 hodin do neděle 13. srpna 24 hodin dojde v centru Kyjova k výrazným dopravním omezením. Změní se i možnosti parkování v centru.

Po dobu konání Slováckého roku dojde v centru Kyjova k výrazným dopravním omezením. Od čtvrtka 10. srpna 20:30 hodin do neděle 13. srpna 24 hodin budou uzavřeny lokality vymezeny červenou a fialovou barvou v přiložené mapce. Pro parkování nebude možné využít ani parkoviště u kina Panorama, protože tam budou kolotoče. Součástí červeně označené zóny v mapě je centrální parkoviště na Masarykově náměstí a prostor u letního kina v ulici Svatopluka Čecha, které budou uzavřeny již od čtvrtka 10. srpna od 6 hodin. V sobotu 12. srpna od 12 do 17 hodin platí fialově označená zóna v mapě. Ve městě budou posíleny parkovací kapacity. V mapě je vyznačeno modrou barvou šest záchytných parkovišť, která budou k dispozici zdarma.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Veřejná autobusová doprava bude mít po dobu konání upravenou trasu, proto sledujte pozorně případné přesuny autobusových zastávek a trasy městské autobusové dopravy. „Děkujeme za pochopení a těšíme se na společně prožitý Slovácký rok,“ uvedl tajemník Městského úřadu Kyjov Filip Zdražil. Placených pořadů je na Slovácký rok málo, jsou to pořady na letním kině, večerní zábavy a nedělní jízda králů. Během dne nikdo nemusí platit jen proto, aby se dostal někam do města.