Město hledá firmu na úpravu Sálu Břetislava Bakaly

Zdroj: kultura.cz

BRNO – Rada města Brna schválila výzvu na podání nabídek stavebních firem na rekonstrukci Sálu Břetislava Bakaly, do kterého bude přesunuto Divadlo Bolka Polívky. Projektová dokumentace je již hotová, stejně jako jsou specifikovány požadavky na jevištní technologie.

Úpravami projde současné hygienické zázemí a šatny pro účinkující, rozšíří se jeviště a budou připraveny rozvody pro plánované kavárenské zázemí. Část zakázky, která se týká dodávky a montáže jevištních technologií, jako jsou například opona, rampy a rozvaděče, bude realizovat jiná firma. „Znamená to, že město jako zadavatel ve spolupráci s Divadlem Bolka Polívky definovalo požadavky na funkčnost, ale konkrétní řešení volí zhotovitel, a to i s přihlédnutím k tomu, že zčásti bude využito stávající vybavení z Jakubského náměstí,“ informovala primátorka Markéta Vaňková. Stavební firmy se mohou hlásit do 18. září, předpokládaný rozpočet je 9 až 10 milionů a hotovo musí být do 16 týdnů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.