Řidič dodávky zastavil na chodníku, vzteklý Brňan po něm metal kusy ledu i banán

Ilustrační foto

BRNO – Nepříjemnou chvíli zažil řidič dodávky, který jel vyložit materiál k rekonstrukci jednoho domu v Židenicích. Na malou chvíli zastavil na chodníku, i když možná věděl, že se dopouští přestupku, netušil však, jakou reakci to vyvolá u souseda.

Ten totiž, jakmile uviděl muže vykládat z auta materiál, naházel na vozidlo kusy ledu. Z okna v sedmém patře letěla také slupka od banánu a nakonec i kbelík vody. Jakmile se strážníci dozvěděli o dělníkovi, který stojí na chodníku, kontaktovali ho a přestupek s ním vyřešili na místě. On si postěžoval, jaké lapálie mu nejspíš podnapilý obyvatel způsobil. Když hlídka vzhlédla do sedmého patra, uviděla muže, který jí ukazoval zdvižený prostředníček. Majitel prstu se nakonec osmělil a sešel dolů. Posilněn alkoholem se hrdě doznal k tomu, že po posádce metl banánovou slupku a odůvodnil to tím, že nemá co dělat na chodníku. „Své chování bude muset vysvětlovat úředníkům, hlídka totiž podezření se spáchání přestupku oznámila správnímu orgánu,“ dodává mluvčí městské policie Jana Pokorná.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.