V kraji se budou opravovat silnice I. třídy a dálnice i v září a říjnu

Foto: ŘSD JMK

HODONÍN, VYŠKOV, BRNO-VENKOV – Ředitelství silnic a dálnic bude v září opravovat některé silnice I. třídy a dálnice. Od pondělí bude ŘSD opravovat silnici I/54 ve Vlkoši. V říjnu naváže akcí I/54 Kyjov – Vlkoš.

V pondělí  začali silničáři opravovat poškozený povrch silnice I/54 v obci Vlkoš. Provoz je veden kyvadlově a řídí ho  semafory. Dokončení prací v tomto úseku plánuje ŘSD do konce září. V říjnu naváže akcí I/54 Kyjov – Vlkoš. Podrobnosti ještě upřesní. Ve středu 6. 9. se začne pracovat na 204,5 až 205. kilometru dálnice D1 v směru na Kroměříž a na nouzových zálivech u Rohlenky. Provoz bude zachován v režimu 2+2 pruhy. Dobrá zpráva je, že silničáři dokončili stavbu protihlukové stěny na dálnici D2 u obce Starovičky mezi 30,2. až 31. kilometru ve směru na Břeclav. Úsek je opět průjezdný bez omezení. Stěna má délku 800 metrů a výšku 3,5 metru.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.