Zapojte se do hlasování v soutěžní anketě Kvetoucí Hodonín 2023

Foto: Město Hodonín

HODONÍN – Město Hodonín vyhlásilo v červenci již pátý ročník soutěže o nejkrásnější květinovou výzdobu. Pomozte vybrat vítěze již pátého ročníku oblíbené soutěže Kvetoucí Hodonín 2023.

Všem těm, kteří se rádi kochají krásou květin a upravený kvetoucí záhon či okrasný truhlík je pro ně inspirací, jak si zkrášlit a obohatit své vlastní květinové království, i všem občanům Hodonína byla určena nedávná soutěž Kvetoucí Hodonín. Celkem pořadatelé obdrželi 28 soutěžních fotografií, a to v kategoriích: Květinová výzdoba oken, balkonů, teras a lodžií, Květinová výzdoba předzahrádek rodinných domů a Květinová výzdoba předzahrádek bytových domů. Prohlédněte si doručené fotografie v této anketě a bude jen na vás, komu dáte své hlasy. Hlasovat můžete ze svého mobilního telefonu prostřednictvím ankety. Město Hodonín děkuje za vaše hlasy.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.