Zdrogovaný muž pobodal v Brně školačku

Foto: Policie JMK

BRNO – Ve středu kolem půl třetí odpoledne došlo k napadení školačky v Táborské ulici v Brně před květinářstvím poblíž Dělnického domu. Napadl ji nožem zdrogovaný muž.

Brněnští strážníci obdrželi kolem půl třetí upozornění na tísňovou linku, že na Táborské ulici v Brně byla napadena školačka nějakým mužem. Podle svědků ji muž nejdříve honil. Na místě byli jako první strážníci. Jak uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem, na místě se nacházeli svědci, kteří se pohybovali kolem muže odpovídajícího popisu podezřelého a zabránili mu v odchodu. „Když uviděl strážníky, vykročil proti nim, oni jej z obou stran zpacifikovali a předali policii,“ popsal Ghanem. Po útoku musela být dívka převezena do nemocnice. „Měli jsme v péči zraněnou školačku. Zkontrolovali jsme její zdravotní stav, ošetřili ji a převezli k další péči do nemocnice,“ sdělila mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.