Nehoda osobního auta s náklaďákem u Pohořelic komplikovala provoz na D52

Foto: HZS JMK

BRNO-VENKOV – V pátek kolem půl desáté dopoledne se stala na D52 ve směru na Brno dopravní nehoda osobního a nákladního auta. Zranil se při ní jeden člověk.

V pátek dopoledne byla omezena doprava na dálnici D52 u Pohořelic ve směru na Brno. Příčinou byla nehoda osobního a nákladního auta, při kterém se zranil jeden člověk.. Záchranáři měli v péči jednoho muže středního věku. „Ošetřili jsme ho a k vyloučení závažnějších zranění jsme ho vezli do Fakultní nemocnice Brno,“ sdělila mluvčí záchranářů Barbora Zuchová. Hasiči místo nehody zprůjezdnili po 11. hodině.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Na D52 se stala podobná bouračka nákladního a osobního auta už ve středu večer na křižovatce u Pasohlávek. Zraněného řidiče z osobního auta museli hasiči vyprostit, utrpěl vážná zranění. Na místě přistál vrtulník, který ho transportoval na řízené ventilaci do Fakultní nemocnice Brno. Místo nehody bylo neprůjezdné víc jak hodinu.