Užijte si Vojensko historický branný den v zábavním areálu Mokrá-Horákov

Zdroj: VZA BUNKR - Veřejný zábavní areál Horákov

VZA BUNKR – Veřejný zábavní areál Horákov, aneb bývalá raketová základna protiletecké obrany nejen města Brna, vás zve na Vojensko historický branný den a den otevřených vrat projektu American Liberator. Akce potěší malé i velké, zúčastněte se také!

Zajímáte-li se o vojenskou historii, přijdete si určitě na své. Čekají vás dvě dynamické ukázky z 2. světové války, prezentace uniforem z doby 2. světové války, ukázky kulometů z tohoto období a dobové tábory. Neméně zajímavé budou jízdy vojenskou technikou a lety vrtulníkem. V areálu najdete i airsoftovou střelnici a expanzní střelnici pro nejmenší.

Budete mít také jedinečnou možnost zastřílet si z více než 90 zbraní od 20. století po současnost – i bez zbrojního průkazu! Děti od 10 let mohou střílet s doprovodem. Prostřednictvím zážitkové střelby tak nahlédnete do historie a pochopíte více informací o tom, jaké zbraně byly používány v minulosti během velkých válečných konfliktů dvacátého století.

Zajímavý program si nenechte ujít! Akce se koná v sobotu 30. října 2023 od 10.00 do 18.00. Vstupné je pro dospělé za 200 Kč, pro děti od 6 let za 150 Kč. Areál se nachází v obci Mokrá-Horákov u Brna, více informací naleznete na webových stránkách zde.