Brňanka nedostala od doktorky léky, vyhrožovala jí likvidací

Ilustrační foto

BRNO – Nevybíravého chování a vyhrožování se dopustila sedmapadesátiletá žena, která přišla do interní ambulance jedné z brněnských nemocnic s tím, aby jí lékařka předepsala medikamenty. Když odmítla, počastovala ji sprostými slovy.

Žena požadovala po doktorce konkrétní léky, internistka jí začala trpělivě vysvětlovat, že vzhledem k užívání dalších léků bude lepší, když se domluví se svým praktickým lékařem, který zná její zdravotní stav. To se Brňance nelíbilo a začala na pracovnici křičet, sprostě jí nadávat a nakonec i vyhrožovat, že si na ni počká a něco se jí stane. „Personál se obával o své zdraví, proto přivolal nás. Brňanka se dušovala, že vulgarity patřily její vnučce, která s ní byla v ordinaci,“ informuje tisková mluvčí Jana Pokorná. Její chování dosvědčilo ale několik zaměstnanců, žena se tak bude muset zpovídat správnímu orgánu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.