Provoz kolem veletržního areálu budou usměrňovat dopravní policisté

Foto: BVV

BRNO – V úterý 10. října začíná na brněnském výstavišti již 64. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Očekává se vysoká návštěvnost a tím i zvýšená hustota provozu.

Policisté očekávají ve středu 10. října velký nápor návštěvníků Mezinárodního strojírenského veletrhu. Ten bude především v ranní špičce komplikovat dopravu. Podle zkušeností by návštěvnost měla vrcholit ve středu a ve čtvrtek. Brněnským řidičům policie doporučuje, pokud mohou, ať se vyhnou v kritických dobách oblasti kolem výstaviště, kde je ještě doprava omezena kvůli stavbě. Provoz kolem areálu budou každý den usměrňovat dopravní policisté. „Návštěvníky žádáme, aby respektovali pokyny policistů a dodržovali BESIP,“ požádala policejní mluvčí Petra Hrůzová. Pokud by nestačila kapacita parkovišť, jsou připravena i záložní parkoviště. Vjezd do areálu bude možný branou číslo 3, 8 a 9, výjezd bude branami 3 a 9. V areálu budou na bezpečnost a veřejný pořádek dohlížet policisté a kriminalisté. „Prosíme návštěvníky, aby se drželi toho, že auto není trezor, a nenechávali ve svých vozidlech cenné věci,“ dodala Hrůzová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.