Řidiči pozor, opravovaný úsek komunikace mezi Vlkošem a Kyjovem bude v sobotu uzavřen

Foto: ŘSD JMK

HODONÍN – Opravy silnice první třídy mezi Vlkošem a Kyjovem a ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku se blíží ke konci. V sobotu 21. října ale způsobí řidičům větší komplikace, protože bude celý opravovaný úsek uzavřen.

V rámci opravy silnice I/54 v úseku mezi Vlkošem a Kyjovem nyní projedete bez omezení pouze se sníženou rychlostí na 30 kilometrů za hodinu. O víkendu měl být úsek oprav zcela uzavřen. Vzhledem k víkendové nepříznivé předpovědi počasí upravilo ŘSD harmonogram prací na silnici I/54 mezi Vlkošem a Kyjovem tak, že ve čtvrtek a pátek budou provoz řídit semafory. Avizovaná úplná uzavírka bude platit jen v sobotu. Objízdná trasa povede přes Milotice. V neděli bude úsek průjezdný se sníženou rychlostí. Od příštího týdne budou provoz už jen lokálně řídit regulovčíci. Hotovo bude koncem října.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Ve Veselí nad Moravou míří oprava silnice I/54 včetně přilehlých autobusových zastávek do finiše. Ještě zbývá dodělat betonáž zastávek a jejich instalaci. Provoz je stále veden kyvadlově. „Hotovo chceme mít nejpozději do konce října. Děkujeme za trpělivost,“ uvedlo ŘSD na své stránce.