Zloděj odtáhl z chaty v Dubňanech čtyřkolku, ale zase o ni přišel

ilustrační foto

HODONÍN – Zatím neznámý pachatel určitě musel odcházet ze zlodějské výpravy k rybníku nedaleko Dubňan velmi spokojený. U rybníku si totiž vytipoval zahradní chatu, v které se dalo bydlet.

Zloděj se do víkendové chaty čtyřiašedesátiletého majitele dostal lehce po překonání plotu a následném poničení zámků. V chatě pravděpodobně několik dní přebýval a odcizil z ní aku vrtačku. Do sousední nezajištěné chaty, která je v rekonstrukci, se dostal snadno, ale nic v ní neodcizil. Na pozemku se mu ale zalíbila odstavená čtyřkolka. Tu odvláčel do nedalekého lesního prostoru. Tam ze stroje odmontoval registrační značku a zamaskoval ho větvemi. Jenže si nepočínal dost pečlivě. „Při vyšetřování případu přivolaní policisté čtyřkolku snadno objevili a následně ji předali majiteli. Po zloději nadále pátrají,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.