Maminka kradla hned dvakrát v jeden den, zboží propašovala v kočárku

Ilustrační foto

BRNO – Hned dvakrát za jeden den se pokusila odcizit osmnáctiletá žena z Brna zboží v různých obchodech v Bohunicích. Když s ní strážníci chtěli projednat přestupky, byla na ně arogantní.

Odpoledne maminku zastavil pracovník ostrahy za pokladnami s nezaplacenými potravinami v hodnotě 2 500 korun. Několik krabic se sušeným mlékem naskládala pod dětský kočárek a v klidu projela kolem pokladní. Přivolaná hlídka dívku hned poznala, stejnou krádež s ní projednávali krátce před polednem v jiném řetězci. Tam odcizila oblečení a obuv za více než 1 600 korun. Tento sortiment propašovala v tašce. „Když jsme s ní chtěli projednat přestupky, počastovala nás neslušnými výrazy a při komunikaci s námi byla arogantní. Úředníci se budou nyní zabývat podezřením ze spáchání majetkových přestupků a přestupku proti veřejnému pořádku,“ popsala Jana Pokorná, tisková mluvčí Městské policie Brno.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.